Jdi na obsah Jdi na menu
 


Psí tábor U nás 2008

4. 5. 2008


Pecka u Nové Paky 2008

30.4. jsme naskočili do auta a vyrazili s našimi čtyřnohými miláčky směr na Čechy - Pecka u Nové Paky. Mikina se chovala suverénně, protože tu už byla minulý rok a vítala se s novými i starými známými kamarády a kamarádkami, kdežto naše malá vystrašená Bovani se honem utíkala schovat do chatky a vylezla až za vydatného přemlouvání a ještě za úplatek (piškot).
Drazí rodičové bydleli v samostatné chatce na druhé straně tábora (alergie) a my, co jsme měli to štěstí bydlet s našimi drahými čtyřnožci jsme si užili noci nervydrásajícího otravování naší nejmladší členky...
Mikina se taky moc nevyspala, protože chudinka byla na zemi v dosahu ostrých zoubků malého upíra, takže celý výcvik víceménně proležela a nic se jí nechtělo až se mě jí zželelo a nechala jsem ji spát se mnou v posteli...
Vždy ve tři ráno do mě šla velká Mikule šťouchnout, že už to s tou malou nemůže vydržet - tak jsem se s velkými obtížemi obula (boty mi totiž pořád cosi kradlo), pak jsem navlíkla bundu a šlo se venčit.
Pak se zase spalo až do šesti, když začínal výcvik stop, na kterém jsme s Mikinkou nemohly chybět a mladší sestru jsme ponechaly napospas Bovanici, která touto dobou začínala zase sršet aktivitou..

ObrazekPo stopách byla snídaně, a pak zase hurá na výcvik. Skákali jsme přes překážky, tunelem, nosili jsme aporty, byly závody a soutěže a moc jsme si to všichni užívali včetně Bovani, která byla na táboře nejmladší, ale činila se až na pár projevů bázlivosti, když už toho na ni bylo moc.
Potom nadešla neděle poslední den... zkoušek...!
S Mikčou jsme se rozhodly udělat si zkoušky ZOP, Mikinka sice byla trošku sešlá, ale docela i pracovala až na jednu etapu, kdy místo aby vstala, tak si to spletla s povelem "Překul se na záda..". Tak tam tak ležela chvilku jako mrtvola a čekala, že ji podrbu, což se nedostávalo, takže se zase postavila a už poslouchala správně.
Zkoušky jsme udělaly "docela" bez problémů, takže už následovala jen cesta domů.
Moc se těšíme na znovusetkání s psími přáteli na dalším psím táboře, když to vyjde ;).

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář