Jdi na obsah Jdi na menu
 


O Štěňátkách 2

5. 11. 2008


1. Aramis z Dolních Kounic
- zadaný
Obrazek

     

Ahoj, jmenuji se Aramis, ale říkají mi Rame, jsem krásný, nejtmavší pejsek z vrhu. Dosud čekám na svého pánečka, kterému budu dělat určitě jenom radost. Jsem celkem temperamentní, ale ze svých brášků asi nejklidnější. Myslím si ale, že budu i dobrým hlídačem. Byl bych určitě krásný vánoční dáreček.

2. Amadeus z Dolních Kounic - zadaný

Obrazek   Nazdárek, jmenuji se Amadeus (říkají mi Ámo - jako Kámo), jsem pěkně zbarvený, mám malý trojúhelníček krásy za krkem. Jsem vcelku hodný, i když občas tahám své bratříčky a sestřičky za ocásky a moc se mi líbí, když při tom křičí. Mám moc rád děti, chodí se na nás dívat a všechny by si mě nejradši odnesly domů.

3. Adélka z Dolních Kounic - zadaná

Obrazek
  


Čau, já jsem Adélka, jsem trošku flegmoš, i když mezi sourozenci musím být dračice. To víte, nemůžu se nechat, mám pět bráchů a to dá i psovi zabrat. Moc se těším na svoji budoucí rodinku, kde na mě čekají tři dětičky a kamarád berňáček v rodinném domku se zahradou.

4. Ann Margaret z Dolních Kounic - zadaná

Obrazek

  

Těpic, já jsem Ann Margaret, ale říkají mi Ený. I já mám své pánečky, na které se moc těším. Budu bydlet v rodinném domku se zahradou jako moje sestřička. Jsem standardně zbarvená, opravdu hezká. Rozhodně si nenechám nic líbit, jak mě někdo namíchne, tak si to s ním hezky vyřídím. To víte, pět chlapů...


5. Apollo z Dolních Kounic - zadaný

Obrazek


 
Ahojky, já jsem Apollo, jsem velký mazlík, momentálně nejtěžší ze všech svých sourozenců. Mám packy jako medvěd - ale to máme všichni. Už i já jsem zamluvený a budu mít domek se zahradou, kde budu řádit. Snad si nezablátím své krásné bílé podkolenky, na které jsem tak pyšný...

6. André z Dolních Kounic - zadaný

Obrazek


 
Čauky, já jsem André, za krkem mám malý flíček ve tvaru křížku. Jsem pojmenovaný po tom dobrém víně, vždyť pocházím z vinařské oblasti. Pořád bych se jen mazlil, ale dvojnožcům kapacity docházejí - je nás dost. Hledám si pánečka, který na mě nedá dopustit a bude mě mít rád. Odvděčím se mu svou láskou a věrností.

7. Arko z Dolních Kounic - zadaný

Obrazek

 

Čau čau, já jsem Arko, rostu do pořádného hafana, budu asi dobrý hlídač - jsem temperamentní, ale přesto umazlený. Za krkem mám dva maličké flíčky, které asi časem zmizí. Moc bych si přál, aby se pro mě našel nějaký hodný páneček, který se mi bude věnovat.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pozdrav od Bernyho (Amadeus)

(Strachotíňáci, 13. 12. 2008 10:29)

Jeste jednou dekujeme za Amadea :) Uz si na nas pomalicku zvyka a moc se mu u nas libi :) Mam vas pozdravovat :))

...???

(Stenatko, 9. 11. 2008 8:51)

jsou jete nejaka stenatka volna???